Masáž Shiatsu u Vás doma 

ponúkam klientom z lokalít Miloslavov, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Šamorín, Štvrtok na Ostrove, Studené, Most pri Bratislave, Malinovo, Hubice, Dunajská Lužná a Rovinka za rovnaké ceny ako v mojom štúdiu v Hoteli Bratislava.

Čo je na to potrebné?

Iba Vaša chuť, čas a peniaze a miestnosť s kobercom cca 160x230 cm, v ktorej nebudete rušení. Možnosť prehrávania hudby je vítaná. Keďže sa terapia vykonáva na futóne na zemi, podložku a všetko potrebné prinesiem so sebou. Ceny sú platné podľa cenníka.

Kedy?

Prednostne v pracovné dni od 9,00 do 15,00, príp. aj v inom čase podľa obsadenosti.

Ceny počas víkendov a sviatkov...

Ak si objednáte iba 1 masáž, bude k cene uplatnená 20% prirážka, ale ak si objednáte masáž pre 2 osoby, prirážka sa neuplatní. V prípade, že budete viac ako traja, každý klient získa 15% zľavu.

Výhody masáže doma?...

Veľkou prednosťou je, keď po dobrom relaxe už nemusíte nikam cestovať a môžete si vychutnať vytúžený oddych. Ďalšou výhodou je, že masáž môžu postupne absolvovať aj ostatní členovia rodiny, priatelia či známi, ktorí sú u Vás. Masáž doma je vhodná pre páry, ktoré si chcú urobiť relaxačné hodiny a pre podnikateľky/-ľov pracujúcich doma, ktorí majú pre seba veľmi málo času a nechcú "zabíjať" čas dopravou.